Basalte

výhradní zastoupení
společnosti basalte

 
 
Finel s.r.o.

Finel s.r.o. - o nás

Výhradní zastoupení společnosti Basalte pro ČR

Společnost Finel, s.r.o., jako dodavatel kompletních systémů pro inteligentní elektroinstalaci ve standardu KNX, přináší na český trh jedinečné designové ovládací prvky, dotykové vypínače a systémy belgického výrobce Basalte.

Při výrobě všech produktů společnosti Basalte je kladen důraz na výběr přírodních a vysoce kvalitních materiálů, ale také na jednoduchost ovládání, skvělou funkčnost, vysokou kvalitu zpracování a nadčasový jedinečný design jednotlivých výrobků.

Automatizace budov, pro kterou jsou vypínače Basalte stvořeny má být tak jednoduchá, aby uživateli přinesla vysoký komfort bez starostí. Systémy pro inteligentní elektroinstalaci budov jsou často navrhovány pouze z technického pohledu, zatímco v Basalte věří, že kdokoli by měl být schopný rozsvítit či zhasnout bez přemýšlení nad správným vypínačem a to naprosto jednoduše – pouhým dotykem.

Vypínače Basalte jsou moderní vypínače budoucnosti, které svou jednoduchostí a intuitivním ovládáním mohou přinést nečekaný komfort a pohodlí tím, že zjednoduší ovládání celého domu či bytu.

BASALTE - KNX