Basalte

výhradní zastoupení
společnosti basalte

 
 
Finel s.r.o.

Inteligentní dům

Svým zákazníkům nabízíme kompletní realizace inteligentní elektroinstalace KNX, která spočívá v bezplatné předprojektové poradenské službě, bezplatné vypracování cenové kalkulace dle zadání klienta, vypracování kompletní projektové dokumentace, vlastní realizace elektroinstalace, naprogramování a oživení systému inteligentní elektroinstalace, změny v nastavení dle přání investora, záruční a pozáruční servis.

  • Každý projekt rodinného domu a bytu je natolik specifický, že jeho řešení na bázi KNX nelze navrhnout dle rozlohy bytu, tabulkové ceny atd.. Tento systém je naopak stvořen k tomu, aby se co nejvíce přizpůsobil danému uživateli, jeho potřebám, přáním a požadavkům. Vždy tedy navrhneme systém inteligentní elektroinstalace dle přesného zadání s individuálním přístupem ke každému z klientů a danému projektu. Vyslechneme přání klienta, na základě našich dlouholetých zkušeností poradíme a navrhneme další možné využití systému a na základě těchto podkladů vypracujeme zdarma orientační cenovou nabídku, na základě které potom s klientem pracujeme dále.
  • Náš tým projektantů má letité zkušenosti s kompletními projekty rodinných domů, administrativních budov a je proškolen také na projektování budov ve standardu KNX/EIB, dle platných certifikátů. Většina z projektantů jsou zároveň zkušení programátoři a integrátoři KNX, kteří již v projektu zohledňují zkušenosti z praxe. Při práci na projektové dokumentaci důsledně komunikujeme s jednotlivými profesemi a koordinujeme spolupráci jednotlivých technologií při neustálé komunikaci s investorem. Nabízíme kompletní projektovou dokumentaci silnoproudu a to i včetně projektů systémů měření a regulace, elektronického zabezpečení, datových rozvodů (internet/telefon), televizních rozvodů (TV/SAT/FM), kamerových systémů, audio systémů a dalších.
  • Při jednotlivých realizacích vždy spolupracujeme s týmem odborníků, jenž má zkušenosti s realizacemi i těch nejsložitějších projektů jak rodinných domů, tak administrativních budov, občanských staveb a dalších a dokážeme tak vždy zajistit vysoký standard provedených prací a služeb s následným záručním a pozáručním servisem.
  • Naši programátoři mají v průměru více jak desetiletou praxi a nabízí své bohaté zkušenosti z jednotlivých realizací. Koordinace prací s jednotlivými stavebními profesemi a individuální přístup a komunikace s technickým dozorem investora, investorem je samozřejmostí.  Vždy respektují přání klienta a plně se mu přizpůsobí. Nabízíme i samostatné služby programátora.
  • Máme bohaté zkušenosti s integrací jiných systémů do KNX instalace. Například systémy MaR pro ovládání kotelen, audio systémy Crestron, Control4, AMX a další i včetně vypracování grafických rozhraní a vizualizací těchto systémů a KNX na dotykové displaye, iPady, iPhone, Android, atd.
  • Systém KNX je obecně natolik robustní, trvanlivý a stabilní, že nevyžaduje pravidelné a drahé servisní zásahy, kontroly atd. Většinou se však jedná o úpravy softwaru a jednotlivých aplikací, možná doplnění, záruční a pozáruční servis, na který promptně reagujeme.
BASALTE - KNX